Egiptas Sarm el Seichas Keliones Coral Travel Lithuania
Sharm el Sheikh
Õndsus idamaises õhkkonnas

Sharm el Sheikh puhkus

Siinai poolsaare lõunaosas asuv Sharm El Sheikhi turismikuurort on Egiptuse üks põnevamaid turismipiirkondi. Eliithotellid, baarid, kilomeetrite viisi fantastilisi randu, soe Punane meri, korallide kuningriik ja Egiptuse päike pole kaugeltki kõik aarded.


Puhkus Sharm el Sheikhis

Sharm El Sheikh saab kiidelda suurepärase asukohaga. See asub  looduskaitsealade ja Ras Mohammedi rahvuspargi vahel koos Punase mere kaldal asuva haide vaatluskeskusega, kus saate imetleda põnevat  taimestikku ja loomastikku. Seetõttu nimetatakse Sharm El Sheikhi sukeldujate ja snorgeldajate Mekaks. Neid paeluvad peaaegu kogu rannikut katvad koralliaiad. Täituvad kõigi nende soovid, kes on unistanud sukelduda Punasesse merre ja avastada seal  korallide loodusliku paradiisi, tohutult palju värvilisi kalaliike.  Soodsad tuuled rõõmustavad ka lohesurfi- ja purjelauasõpru. Võite külastada piibellikku Siinai mäge või kivist Petra linna (Jordaanias) ja Egiptuse soe tuul viib teid värvilisele kanjonile, mis koosneb punasest liivakivist. See on Maa suuruselt kolmas kanjon. Ööelu nautijaid ootab ees meelelahutuslik Naama Bay, kus piki kaldaäärt  laiuvad vesipiibubaarid, restoranid ja diskod. Väikeste ränduritega peredele soovitame külastada Cleoparkot - veeparki, kus on palju huvitavaid võimalusi suurtele ja väikestele turistidele. Hadaba piirkonnas külastate delfinaariumi ja selle lähedal asub Alf-Leila-va-Leila - lõbustuspark, kus leiate end Scheherazade muinasjutust. Kohalike suveniiride ja ostude fännidele soovitame külastada Old Marketit. Sharm El Sheikhis ei ole puhkus ainult päike, rand, veespordialad, vaid ka golfiväljakud, tenniseväljakud, ATV- ja rattarajad ning romantilisteks õhtuteks pakume ratsutamist või kaamelisõitu Egiptuse päikeseloojangul.

Sharm el Sheikh 2021

2021. aasta puhkuseks oleme teie jaoks piirkonnas kokku pannud laia valiku hotelle: Naama Bay, Nabak Bay,  Shark Bay ja Hadaba. Eksklusiivsed rikkaliku infrastruktuuriga hotellid ja säästlikud 3 * hotellid. Meie pakkumine sisaldab hotelle täiskasvanutele, lastega peredele ja paaridele. Hotellid pakuvad kõige kõrgemal tasemel teenuseid. Lai valik basseine, veeparke ja rikkalik "kõik hinna see" kontseptsioon - see ja palju muud ootab teid Sharm El Sheikhi kuurordis. 
Sharm el Sheikh - kaart
Static.weather
Sharm el Sheikh
Static.Current_weather
18/06/2024
clear sky

Static.sunrise : 05:46:44
Static.sunset : 19:41:25

Static.temperature
38oC
19/06/2024
Static.Wednesday
clear sky

Static.temperature

Static.day
36oC

Static.night
34oC
20/06/2024
Static.Thursday
clear sky

Static.temperature

Static.day
38oC

Static.night
35oC
21/06/2024
Static.Friday
clear sky

Static.temperature

Static.day
36oC

Static.night
34oC
22/06/2024
Static.Saturday
clear sky

Static.temperature

Static.day
36oC

Static.night
34oC
23/06/2024
Static.Sunday
clear sky

Static.temperature

Static.day
37oC

Static.night
34oC

Kasulik teave

 

  • Kliima: Sharm el Sheikhis valitseb lähistroopiline kuiv kliima, mis tähendab, et peate kaasa võtma kõrge kaitsefaktoriga päikesekreemi, päikeseprillid ja mütsi. 
  • Tervis: peske sageli käsi, jooge keedetud või pudelivett ning peske puu- ja köögivilju põhjalikult. Need meetmed kaitsevad teid "vaarao kättemaksu" eest. Võtke kindlasti kaasa oma tavalised ravimid. 
  • Tavad: jaemüügihinnad kehtivad supermarketites, teistes kauplustes, butiikides ja turgudel soovitame teil kindlasti hinna üle  kaubelda.

 

Sharm el Sheikhi kliima

Sharm El Sheikh, nagu Hurghada või Marsa Alam, on aastaringne kuurort. Siinne suvi kestab maist oktoobri lõpuni, on väga kuiv ja kuum ning õhutemperatuur võib ulatuda isegi 50 ⁰C-ni, seega tasub meeles pidada, et tuleb end päikese eest õigesti kaitsta ja ohtralt juua, eriti kehtib see väikeste reisijate kohta, kes on mängu ajal väga hõivatud ja unustavad kõik. Talvel on õhutemperatuur siin madalam, umbes 25⁰C. 

Soovitatavad hotellid Sharm el Sheikhis

Sharm el Sheikh on suurepärane kuurort mitte ainult tänu rikkalikele korallrahudele, vaid hotellide mitmekesisusele.