Coral Travel Estonia personalipoliitika

Usume, et pädev meeskond on ettevõtte kõige olulisem vara. Tänu meie oskuslikule tööle pidevalt muutuvas rahvusvahelises keskkonnas, püüeldes töötajate professionaalse arengu poole, saame pidevalt parandada oma klientidele pakutavate teenuste taset ja samal ajal luua suurepärase töökeskkonna, mille üle oleme uhked.

Meie eesmärgid

  • olla atraktiivne tööandja
  • säilitada pidevalt kasvava professionaalse meeskonna abil dünaamiline töökeskkond
  • Olla lojaalsed ettevõtte väärtustele ja kutse-eetikale
  • Olla sõbralik meeskond, kes töötab kooskõlas meie organisatsiooni kultuuri ja arengustrateegiaga

Otsime pidevalt oma ala spetsialiste, kes on avatud uutele võimalustele rahvusvahelises meeskonnas. Kui te praegu lehel endale sobivale ametikohtae kuulutusi ei näe, saatke oma CV aadressile hr@coraltravel.lt. Hea oleks, kui saaksite lisada lühikese kirjelduse, millised tööpakkumised teid huvitaksid.

Ettevõte kasvab ja areneb pidevalt, nii et võimaluse tekkimisel võtame kindlasti teiega ühendust. Pange tähele, et teie CV saatmist loetakse teie loaks CV-s esitatud isikuandmete töötlemiseks. Teeme seda ainult värbamise eesmärgil ja konfidentsiaalsusega.

Kandidaadid valime võrdsete võimaluste poliitika alusel, võttes arvesse varasemat kogemust, kvalifikatsiooni ja motivatsiooni. Austame kandidaatide aega, seega anname tagasisidet kõigile intervjuudes osalenud kandidaatidele.

Iga uus töötaja saab ametikohal nõutava koolituse ja kaaslaste tuge. Sise- ja väliskoolitusi korraldatakse võttes arvesse perioodilise tulemuslikkuse hindamise tulemusi ja ettevõtte strateegiat. Vabadele töökohtadele kandidaatide valimisel järgime võrdsete võimaluste poliitikat.